3. TŘÍDA: Kohoutci bojovali na domácím ledě, lépe jim vyšel zápas s Vimperkem

17.10.2023 16:06, autor: Pavel Šácha

Táborští třeťáci se v neděli představili svým domácím fanouškům. Ve druhém mistrovském turnaji poměřili své síly se soupeři z rakouského Lince a Vimperku.

3. TŘÍDA: Kohoutci bojovali na domácím ledě, lépe jim vyšel zápas s Vimperkem


O hodnocení výkonů svých svěřenců se s klubovým webem podělil trenér 3. třídy HC Tábor Radek Pechánek. Jakkoliv se mu nelíbila hra v úvodním dvojutkání s Rakušany, za hru proti soupeři ze Šumavy tým pochválil.
 „První dvojzápas s rakouským soupeřem byl vyrovnaný, ale výkon kluků neodpovídal našim představám. Chyběl nám pohyb a dravost v soubojích o kotouč. Druhý dvojzápas s Vimperkem byl tomu oproti prvnímu diametrálně odlišný. Kluci šlapali, měli pohyb i potřebný 'drajv' zápas se od prvních minut odehrál v jejich režii. Do dalších mistrovských turnajů je třeba udržet si dobrý pohyb a chuť pracovat v každém střídání na sto procent,“ konstatoval kouč táborských kohoutků.


     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality