JUNIOŘI: Na Vysočině bylo k překvapení daleko, kohouti neměli s výhrou potíže

09.10.2023 19:22, autor: Pavel Šácha

Táborská juniorka strávila nedělní podvečer v nedalekém městě rekordů a kuriozit. Rekordy ani kuriozitami utkání na pelhřimovském ledě neoplývalo a mělo očekávaný scénář. Favorizovaní kohouti nakonec prolomili defenzívu soupeře celkem devětkrát a těšit je může, že sami neinkasovali. Navzdory výsledku ovšem nebyl kouč táborské družiny s výkonem svých oveček stoprocentně spokojen a v sobotním těžkém střetnutí na ledě Letňan od nich bude vyžadovat srdnatější a svědomitější výkon.

L. Medvědi Pelhřimov - HC Tábor

0:9 (0:2, 0:3, 0:4)

Neděle, 8.10.2023 14:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 11. Bejšák (Němeček), 13. Lang (Bejšák, Suchan), 22. Bouška (Špánek, Němeček), 24. Suchan (Špánek), 26. Mohyla (Sochůrek, Křepelka), 46. Křepelka (Bouška), 52. Křepelka (Němeček), 55. Kupka (Němeček), 60. Špánek (Kupka, Němeček).

Rozhodčí: Malík - Tománek, Souček.   Vyloučení: 8:4   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 40

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Beran (Roh) — Pauk, Buzek, Žatečka, Kain, Nedorost, Přibyl, Hájek — Lagron, Mojžíš, Hlava, Vávra, Pospíšil, Procházka, Zukal, Růžička.

HC TÁBOR: Ostrý (Šrámek) - Ondřej, Bejšák, Rottenberg, Mrázek, Anděl, Bouška - Vrba, Suchan, Lang - Špánek, Němeček, Kupka - Křepelka, Mohyla, Sochůrek - Prokop.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorky HC Tábor:
„Navzdory konečnému skóre nebylo utkání
v Pelhřimově zrovna podle našich představ. Na můj vkus jsme k němu přistoupili trochu laxně,
což by se nám třeba už v sobotu v Letňanech vymstilo. Domácí úporně a dobře bránili, přesto
ale bylo jen otázkou času, kdy nám tam napadají góly. Spokojeni jsme samozřejmě se třemi body
a částečně i s výsledkem, i když si myslím, že měl zápas skončit výraznějším rozdílem.“

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality