JUNIOŘI: Na Vysočině bylo k překvapení daleko, kohouti neměli s výhrou potíže

09.10.2023 19:22, autor: Pavel Šácha

Táborská juniorka strávila nedělní podvečer v nedalekém městě rekordů a kuriozit. Rekordy ani kuriozitami utkání na pelhřimovském ledě neoplývalo a mělo očekávaný scénář. Favorizovaní kohouti nakonec prolomili defenzívu soupeře celkem devětkrát a těšit je může, že sami neinkasovali. Navzdory výsledku ovšem nebyl kouč táborské družiny s výkonem svých oveček stoprocentně spokojen a v sobotním těžkém střetnutí na ledě Letňan od nich bude vyžadovat srdnatější a svědomitější výkon.

L. Medvědi Pelhřimov - HC Tábor

0:9 (0:2, 0:3, 0:4)

Neděle, 8.10.2023 14:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 11. Bejšák (Němeček), 13. Lang (Bejšák, Suchan), 22. Bouška (Špánek, Němeček), 24. Suchan (Špánek), 26. Mohyla (Sochůrek, Křepelka), 46. Křepelka (Bouška), 52. Křepelka (Němeček), 55. Kupka (Němeček), 60. Špánek (Kupka, Němeček).

Rozhodčí: Malík - Tománek, Souček.   Vyloučení: 8:4   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 40

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Beran (Roh) — Pauk, Buzek, Žatečka, Kain, Nedorost, Přibyl, Hájek — Lagron, Mojžíš, Hlava, Vávra, Pospíšil, Procházka, Zukal, Růžička.

HC TÁBOR: Ostrý (Šrámek) - Ondřej, Bejšák, Rottenberg, Mrázek, Anděl, Bouška - Vrba, Suchan, Lang - Špánek, Němeček, Kupka - Křepelka, Mohyla, Sochůrek - Prokop.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorky HC Tábor:
„Navzdory konečnému skóre nebylo utkání
v Pelhřimově zrovna podle našich představ. Na můj vkus jsme k němu přistoupili trochu laxně,
což by se nám třeba už v sobotu v Letňanech vymstilo. Domácí úporně a dobře bránili, přesto
ale bylo jen otázkou času, kdy nám tam napadají góly. Spokojeni jsme samozřejmě se třemi body
a částečně i s výsledkem, i když si myslím, že měl zápas skončit výraznějším rozdílem.“

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality