Mladí reprezentanti táborského hokeje se v Kauflandu sami ujistili o přízni fanoušků

08.10.2023 11:53, autor: Pavel Šácha

Projekt Kauflandu Puky pomáhají se také na táborské prodejně řítí do finiše. V akci, na jejímž konci stane podpora mládežnického hokeje v celkové hodnotě 10 milionů korun a rozdělení hodnotných věcných cen, mohou lidé přímo na prodejně – po nákupu v minimální hodnotě 300 Kč – hlasovat pro svůj klub.

Mladí reprezentanti táborského hokeje se v Kauflandu sami ujistili o přízni fanoušků


Učiní tak prostřednictvím puku, který obdrží u pokladny a následně vhodí do tuby svého oblíbeného jihočeského klubu. Uzávěrka projektu je až 24. října, a tak zbývá ještě dostatek času náležitě zvýšit šance táborského hokeje.

V táborské prodejně Kauflandu pochopitelně sídlí nejvíce puků v tubě HC Tábor, a tak to má být. Stav osudí očividně potěšil také samotné mladé kohouty, kteří přišli do táborského Kauflandu akci osobně podpořit. V soutěži klubů ovšem může nakonec hrát významnou roli každý vhozený puk. Tak přijďte a podpořte modro-bílé táborské barvy!

 

 

 

     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality