Mamby jdou do boje! Táborský tým přivítá v neděli českobudějovické Dračice

06.10.2023 22:58, autor: Pavel Šácha

Už jste viděli Mamby v akci? Ne? Pak máte jedinečnou příležitost! Ty táborské se právě chystají na další lov hokejových zkušeností, zážitků a gólových zápisů. V rámci své účasti v soutěži AHL přivítají v neděli od 15.30 hodin na domácím ledě tým českobudějovických Dračic.

Mamby jdou do boje! Táborský tým přivítá v neděli českobudějovické Dračice


První soutěžní utkání už odehrála táborská družina 10. září proti B-týmu Kobry Praha
a odvezla si z jeho sedlčanského hokejového domova porážku 3:12. Navzdory výsledku potěšil způsob, jakým Mamby do utkání vstoupily a poměrně dlouho soupeřkám vzdorovaly.
Jejich nedělní protivník má na svém kontě už dva odehrané duely a v obou slavil úspěch. Střelkyně z Jindřichova Hradce obdaroval v jejich hájemství třiatřiceti brankami (33:2)
a přemožitelky táborského celku porazil 7:2.

V následujícím týdnu se blíže ohlédneme za oběma zápasy HC Mamby Tábor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality