V neděli začínáme! Své brány otevírá nový ročník klubové Školičky bruslení

06.10.2023 12:03, autor: Pavel Šácha

V neděli 8. října od 8.45 hodin se pro zájemce poprvé otevřou dveře dalšího ročníku populární Školičky bruslení pod křídly HC Tábor. Ti, kteří se nepřihlásili předem, nemusejí zoufat a mohou v daný termín s úsměvem a elánem dorazit přímo na zimní stadion.

Kohoutí Školička bruslení si v uplynulých letech u rodičů a dětí vydobyla příjemnou popularitu a má rozhodně na co navazovat. V letošním roce je určena především dětem ročníků narození 2014 až 2018. Na táborský zimní stadion dorazí za postupným zvládnutím základních bruslařských dovedností, ale především za dobrou zábavou.
 „Děti si bruslení osvojí především formou různých her a soutěží. Snažíme se o to, aby se na ledě bavily, vracely se domů s úsměvem a naučily se mít pohyb na bruslích rády,“ poznamenal jeden z trenérů Školičky bruslení Jaroslav Drda. Právě u něj nebo u Jana Boháče získají zájemci potřebné doplňující informace.

Kontakty a další podrobnosti ke Školičce bruslení najdete zde:

    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality