Zvučná posila realizačního týmu: práce s brankáři A-týmu se ujal Václav Pipek

16.09.2023 12:01, autor: Pavel Šácha

Táborský druholigový A-tým hlásí zajímavé posílení realizačního týmu. O jeho brankáře se od začátku tohoto týdne nově stará Václav Pipek.

Zvučná posila realizačního týmu: práce s brankáři A-týmu se ujal Václav Pipek

Foto: hokej.cz/Ronald Hansel

Pětatřicetiletý kouč rozhodně nepřichází do neznámého prostředí. Právě v barvách kohoutů nahlédl do seniorského hokeje a strávil u Jordánu čtyři sezony. V dalších letech hájil brankoviště Písku a Milevska.

Tentokrát se Václav Pipek vrací do Tábora ve zcela jiné roli a s vysokým kreditem ze své předchozí trenérské praxe. Od úzké a úspěšné spolupráce s někdejší hvězdou KHL a současným brankářem Sparty Praha Jakubem Kovářem se mimo jiné odrazil k angažmá v extraligové Kometě Brno, aby se následně stal trenérem brankářů u českého národního týmu do 18 let.

Jak už jsme avizovali, Václav Pipek bude má ve své gesci brankáře druholigového A-mužstva. S mladými gólmany táborské hokejové líhně bude nadále pracovat Hynek Kůdela.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality