Omlazený táborský tým se v úterý vydá k odvetě do havlíčkobrodské Kotliny

11.09.2023 22:31, autor: Pavel Šácha

Z programu přípravných utkání táborského mužstva před blížící se mistrovskou sezonou zbývá odškrtnout poslední dvě položky. Nejbližší z obou duelů se odehraje už v úterý od 18 hodin na havlíčkobrodském ledě.

Omlazený táborský tým se v úterý vydá k odvetě do havlíčkobrodské Kotliny


Oba soupeři už se v přípravě jednou potkali a z této konfrontace vyšli podstatně lépe rozehranější kohouti, kteří před zraky domácích fanoušků zvítězili vysoko 9:1. Třemi vstřelenými góly se v utkání blýskli Milan Dančišin i Ondřej Šulek a po jedné trefě zapsali Jakub Matušík, Adam Zeman a Petr Zíb. Ani jeden z těchto hráčů brodské zadáky a brankáře v úterý strašit nebude. Trenérský štáb kohoutů se rozhodl vyslat do Kotliny výrazně omlazený tým doplněný o sedmičlennou juniorskou enklávu, zatímco zkušení hráči zůstanou doma a absolvují klasický trénink. Do branky se poprvé v přípravě postaví Michal Novák.

Tým Bruslařů z Havlíčkova Brodu se tvoří za pochodu a ve složitých podmínkách, kdy postrádal domácí led. Od zmíněné porážky u Jordánu stihli svěřenci trenéra Aleše Kraučuka a Radka Haman odehrát ještě další čtyři utkání a nabudili se v nich třemi výhrami. U rivala ve Žďáru nad Sázavou zvítězili 5:2, poté sice padli doma s Velkým Meziříčím (1:2), ale následně rozdrtili v Brně Techniku 10:3 a zopakovali úspěšný výsledek 5:2 i v odvetě se žďárskými Plameny. Jakým směrem se stočí vývoj úterního střetnutí na brodském ledě, na to si budou muset příznivci obou klubů počkat do pozdního úterního večera.               

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality