Mladí kohouti otevřeli přípravu výpravou do Krkonoš. A bavili se náramně!

15.05.2023 23:35, autor: Pavel Šácha

Mladí hráči HC Tábor ročníků 2014 a 2015 si už podruhé zpestřili start předsezonní letní přípravy pětidenním soustředěním v Krkonoších. Zúčastnila se ho drtivá většina reprezentantů obou ročníků, jen některé na soustředění nepustila nemoc.

Mladí kohouti otevřeli přípravu výpravou do Krkonoš. A bavili se náramně!


Dočasným domovem kohoutů se stala Velká Úpa, kde jim znovu poskytli ubytovací azyl Petr a Lenka Zemánkovi.
O catering se členům týmu staraly čtyři obětavé maminky, a také dva „grilmástři“.

Páteční tréninkový dril pod otěžemi kouče Radka Pechánka se odehrál na přilehlém sportovišti a měl dopolední
i odpolední fázi. O den později se příprava přesunula na hřiště do Jánských Lázní. Odpolední jednotka přitom trvala pouze hodinu a půl, protože po ní následovala regenerace v nedalekém bazénu. Nedělní program vyplnila náročná, leč atraktivní túra na Sněžku a v pondělí už se hokejová výprava od Jordánu vracela domů.
 „Pro kluky bylo soustředění fyzicky, a občas i psychicky náročné, ale do startu letní přípravy je to pro ně rozhodně super věc,“ poznamenal jeden z členů realizačního týmu Pavel Jankovský.

Nejvíce o atmosféře krkonošského soustředění vypovídá přiložená bohatá fotogalerie.    

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality