Mladí kohouti otevřeli přípravu výpravou do Krkonoš. A bavili se náramně!

15.05.2023 23:35, autor: Pavel Šácha

Mladí hráči HC Tábor ročníků 2014 a 2015 si už podruhé zpestřili start předsezonní letní přípravy pětidenním soustředěním v Krkonoších. Zúčastnila se ho drtivá většina reprezentantů obou ročníků, jen některé na soustředění nepustila nemoc.

Mladí kohouti otevřeli přípravu výpravou do Krkonoš. A bavili se náramně!


Dočasným domovem kohoutů se stala Velká Úpa, kde jim znovu poskytli ubytovací azyl Petr a Lenka Zemánkovi.
O catering se členům týmu staraly čtyři obětavé maminky, a také dva „grilmástři“.

Páteční tréninkový dril pod otěžemi kouče Radka Pechánka se odehrál na přilehlém sportovišti a měl dopolední
i odpolední fázi. O den později se příprava přesunula na hřiště do Jánských Lázní. Odpolední jednotka přitom trvala pouze hodinu a půl, protože po ní následovala regenerace v nedalekém bazénu. Nedělní program vyplnila náročná, leč atraktivní túra na Sněžku a v pondělí už se hokejová výprava od Jordánu vracela domů.
 „Pro kluky bylo soustředění fyzicky, a občas i psychicky náročné, ale do startu letní přípravy je to pro ně rozhodně super věc,“ poznamenal jeden z členů realizačního týmu Pavel Jankovský.

Nejvíce o atmosféře krkonošského soustředění vypovídá přiložená bohatá fotogalerie.    

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality