OBRAZEM: Dorostenci zachránili extraligu. Jaký byl jejich nezapomenutelný den?

10.04.2023 00:19, autor: Pavel Šácha
OBRAZEM: Dorostenci zachránili extraligu. Jaký byl jejich nezapomenutelný den?


Druhá dubnová sobota roku 2023 zůstane v myslích členů táborské dorostenecké party možná navždy. Právě v tento den totiž dovedli do zdárného konce misi, která po celou sezonu nesla neměnný název: Záchrana extraligy. Bujará euforie ze sokolovského stadionu se plynule přenesla i do Tábora, kde na úspěšný tým čekalo v prvních desítkách minut nového dne spontánní přivítání. Utkání, pozápasové nadšení i příjezd domů s mimořádně laděným oslavným „kruháčem“ si nyní mohou naším prostřednictvím prohlédnout i táborští hokejoví fandové. Emoce by neměla oslabit
ani snížená zvuková kvalita části přiloženého videa…

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ V SOKOLOVĚ:
http://hctabor.com/fotogalerie/1076-banik-sokolov-hc-tabor-0-3-baraz-o-extraligu-dorostu/?liveMode=1

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality