Hráči táborské čtvrté třídy ozdobili závěr letošní sezony turnajovým stříbrem

29.03.2023 23:31, autor: Pavel Šácha

Táborští čtvrťáci si zpříjemnili závěr letošní hokejové sezony účastí na turnaji ve Vlašimi. Z klání čtyř mužstev si nakonec odvezli druhou příčku.

Hráči táborské čtvrté třídy ozdobili závěr letošní sezony turnajovým stříbrem


Vedle táborských kohoutů a pořádajících Rytířů Vlašim přijala účast na turnaji mužstva z pražské Kobry a Velkých Popovic. Kvarteto týmů si to rozdalo systémem každý s každým na 2 x 20 minut čistého času, přičemž každý ze dvou dílů zápasu se do tabulky započítávalo jako samostatné utkání. Táborští na úvod turnaje sehráli herně i výsledkově vyrovnaný duel s Kobrou (2:1, 2:3) a následně v obou dějstvích přehráli domácí celek (4:1, 2:0). V posledním střetnutí s velkopopovickým Slavojem měly naděje od Jordánu slibnou šanci zaútočit na turnajové prvenství, v první části však bohužel prohrály 2:3 a ve druhé remizovaly 3:3. Navzdory tomu si při vyhlášení výsledků vlašimského turnaje spokojeně pověsily na krk stříbrné medaile. Turnaj ovládla Kobra Praha, bronz brali hráči pořádající Vlašimi.

Nejužitnějším hráčem táborského týmu byl zvolen forvard Tomáš Drtina, nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen Matěj Novotný.

Složení týmu HC Tábor: Matěj Novotný – Daniel Kubašta, Jiří Kříž, Vojtěch Ryšavý, Teodor Bronček – Kevin Schwarz, Tomáš Drtina, Matěj Samec, Jan Šenkýř, Lukáš Melich, Adéla Vondráková. Trenéři: Jindřich Ryšavý, Jiří Kříž, Michal Samec. Vedoucí mužstva: Lukáš Drtina. Kustod: Jan Kříž.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality