7. TŘÍDA: Po kanonádě na Chodsku Kohouti poprvé sťali Plzeň a jdou do čela!

02.03.2016 02:52, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské sedmé třídy se po nepříjemném zápasovém půstu znovu vrhli do boje a jejich hlad po hokeji odnesli dva soupeři ze západu Čech. Domažlice byly pro táborské mužstvo snadným soustem. Zato první sezónní výhra nad Plzní má nesmírnou cenu, už jen proto, že se po něm parta od Jordánu prodrala na výsluní ligové tabulky.

HC Domažlice - HC Tábor

1:12 (1:2, 0:6, 0:4)

Sobota, 27.2.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš (Brouček), Eremiáš (Adamec), Křepelka, Brouček (Křepelka), Eremiáš (Kofroň), Šťastný (Ent), Kundrát (Brouček), Kundrát (Kofroň), Šťastný (Kundrát), Ent (Šťastný), Kundrát (Půlpytel), Šťastný z trestného střílení.

  Vyloučení: 7:7   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 18:50  

HC TÁBOR: Šatný, Prchlík – Křepelka, Kofroň, Krch, Adamec – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel.

HC Tábor - HC Plzeň 1929

5:4 (3:0, 2:1, 0:3)

Neděle, 28.2.2016 0:00 - 7. třída

 

Branky a nahrávky: Brouček (Eremiáš, Kundrát), Ent (Sviták, Šťastný), Dančišin (Pavlát), Staněk (Křepelka), Šťastný (Sviták, Křepelka).

  Vyloučení: 7:5   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 29:46  

HC TÁBOR: Prchlík, Šatný – Křepelka, Kofroň, Krch, Adamec, – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Staněk, Pavlát, Dančišin.

Arpád Györi, trenér 7. třídy HC Tábor: „Po dlouhé herní pauze bylo znát, že týmu zápasový rytmus trochu chybí. Naštěstí se s tím kluci dokázali vypořádat. Hlavně v utkání s Plzní, které bylo soubojem o první místo, jsme měli výborný nástup a dostali se do vedení 5:0. Musím říct, že kluci hráli výborně a jejich hokej se musel líbit. V poslední třetině jsme se bohužel dostali pod tlak a soupeř se dotáhl na rozdíl jediného gólu, vítězství jsme ale uhájili. Za výsledek i výkon musím hráče pochválit.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality