7. TŘÍDA: Fantazie! Táborský tým pokořil Plzeň a střídá ji na druhé příčce tabulky

13.02.2018 23:12, autor: Pavel Šácha

Hokejisté ze sedmé třídy se postarali o táborský „výsledek víkendu“. V duelu dvou předních týmů tabulky si dokázali poradit se svým výše postaveným tabulkovým sousedem z Plzně a zásluhou lepší bilance ze vzájemných zápasů ho střídá na stříbrném ligovém stupínku.

7. TŘÍDA: Fantazie! Táborský tým pokořil Plzeň a střídá ji na druhé příčce tabulky

HC Tábor - HC Plzeň 1929

7:2 (3:0, 1:1, 3:1)

Neděle, 11.2.2018 0:00 - STARŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: Kupka (Šindelář), Cícha (Šindelář), Šindelář, Cícha (Kupka), Duben (Kolací), Kupka (Kolací, Cícha), Šindelář (Kolací).

  Vyloučení: 4:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 7:2   Střely: 13:18  

HC TÁBOR: Jansa, Noháč - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman, Kofroň - Kupka, Duben, Kolací - Šťastný, Šindelář, Sabiniok - Lutovský, Botka, Pufr


Arpád Györi, trenér 7. třídy HC Tábor:
„Povedl se nám výtečně vstup do zápasu a vedení 3:0 vneslo do našeho týmu potřebný klid. Dokázali jsme být tentokrát dostatečně produktivní, a také náš herní projev byl opravdu dobrý. Body jsme si rozhodně zasloužili a mužstvo si zaslouží pochvalu. Doufám, že si tuhle výkonnost přeneseme i do dalších utkání.“  

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality