Tým 3. třídy přivezl z hájemství Medvědů dvě výhry a turnajové stříbro

28.03.2023 17:53, autor: Pavel Šácha
Tým 3. třídy přivezl z hájemství Medvědů dvě výhry a turnajové stříbro

 


Cílem sobotní výpravy táborských „třeťáků“ se stal zimní stadion v českokrumlovském podzámčí, kde se uskutečnil turnaj čtyř mužstev. Mezinárodní punc dodala těmto kláním účast nadějí z rakouského Lince, a právě celek od Dunaje se stal nakonec jediným přemožitelem kohoutů, a tudíž i vítězem turnaje.

Výsledky táborského týmu


HC TÁBOR - SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV 4:2

Branky Tábora: Doubek 2, Apshai, Marek.

HC TÁBOR - MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 9:8 po SN

Branky Tábora: Nečas 3, Marek 3, Kanov, Chval, rozhodující nájezd Nečas.

HC TÁBOR - BLACK WINGS LINZ 3:25

Branky Tábora: Marek, Kanov, Chval.

Konečné pořadí turnaje: 1. Linz 6 bodů, 2. Tábor 4, 3. České Budějovice 3, 4. Český Krumlov 0.

Sestava táborského týmu: Sedláček – Nečas, Kanov, Marek, Apshai, Chval, Doubek.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality