Tým 3. třídy přivezl z hájemství Medvědů dvě výhry a turnajové stříbro

28.03.2023 17:53, autor: Pavel Šácha
Tým 3. třídy přivezl z hájemství Medvědů dvě výhry a turnajové stříbro

 


Cílem sobotní výpravy táborských „třeťáků“ se stal zimní stadion v českokrumlovském podzámčí, kde se uskutečnil turnaj čtyř mužstev. Mezinárodní punc dodala těmto kláním účast nadějí z rakouského Lince, a právě celek od Dunaje se stal nakonec jediným přemožitelem kohoutů, a tudíž i vítězem turnaje.

Výsledky táborského týmu


HC TÁBOR - SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV 4:2

Branky Tábora: Doubek 2, Apshai, Marek.

HC TÁBOR - MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 9:8 po SN

Branky Tábora: Nečas 3, Marek 3, Kanov, Chval, rozhodující nájezd Nečas.

HC TÁBOR - BLACK WINGS LINZ 3:25

Branky Tábora: Marek, Kanov, Chval.

Konečné pořadí turnaje: 1. Linz 6 bodů, 2. Tábor 4, 3. České Budějovice 3, 4. Český Krumlov 0.

Sestava táborského týmu: Sedláček – Nečas, Kanov, Marek, Apshai, Chval, Doubek.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality