Produktivní útočník Josef Hasman už další sezonu v modro-bílém dresu nepřipojí

03.06.2022 19:38, autor: Pavel Šácha

Táborský druholigový tým ohlásil v květnových dnech několik zajímavých příchodů, ale také dva odchody. V tomto týdnu se k nim přidal i třetí. V táborských barvách nebude nadále pokračovat mladý útočník Josef Hasman.

Produktivní útočník Josef Hasman už další sezonu v modro-bílém dresu nepřipojí


V povedené minulé sezoně stihl jednadvacetiletý hokejista posbírat úctyhodných 76 bodů za 36 branek a 40 asistencí. Jednání o prodloužení jeho působení u Jordánu nakonec vyústila v rozhodnutí klubu nereflektovat na služby produktivního forvarda, takže už další zápasy v modro-bílém dresu kohoutů nepřidá.
 „Pepovi samozřejmě musíme poděkovat za služby, které pro náš tým odvedl a pomohl mu k tak povedené sezoně. Přejeme mu hodně štěstí v jeho dalším osobním i sportovním životě,“ prohlásil manažer HC Tábor Miroslav Volena.

 „Díky všem těm, se kterými jsem si mohl užít parádní minulou sezonu. A samozřejmě skvělým táborským fanouškům,“ podotkl na rozloučenou s táborským působením Josef Hasman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality