JUNIOŘI: Táborští mladíci doma zdolali Třebíč o gól. V neděli cestují k odvetě

26.03.2022 01:07, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr má za sebou první finálové střetnutí regionální ligy proti Horácké Slavii Třebíč. V této zahajovací bitvě o účast v baráži nakonec zdolal svého soupeře o jediný gól a s tuto devízou se v neděli vypraví k odvetné bitvě na stadion soupeře.

JUNIOŘI: Táborští mladíci doma zdolali Třebíč o gól. V neděli cestují k odvetě

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

Pátek, 25.3.2022 18:30 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Duda (Čančura), 14. Kundrát (Šťastný, Prchlík), 25. Šimák (Suchan), 41. Slabý (Kofroň, Duda), 60. Šťastný (Kundrát, Janda) - 4. Hudeček (Spurný, Hykl), 33. Hudeček (Hykl, Svoboda), 47. Spurný (Svoboda), 48. Michalčuk.

Rozhodčí: Matoušek - Lang, Dančišin.   Vyloučení: 5:2 - navíc Hykl (Třebíč) 5+OK.   Využití: 2:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 85

HC TÁBOR: Prchlík (Koryťák) — Janda, Bůžek, Kofroň, Kohout, Adamec — Šťastný, Kotous, Šimák, Čančura, Krch, Suchan, Duda, Slabý, Vaněk, Máca, Kundrát.

HOR. SLAVIA TŘEBÍČ: Vejmelka (25. Martin) — Šplíchal, Svoboda, Dolníček, Patočka, Novák, Růžička — Kříž, Hykl, Michalčuk, Kuba, Vedral, Štorek, Přidal, Krotký, Spurný, Hudeček, Hrbáček.


V urputném střetnutí se oba celky přetahovaly o herní otěže a střídali se v aktivitě i ofenzivní nadvládě. Domácí tým měl v jeho průběhu nakročeno k ještě příznivějšímu výsledku, kdy vedl hned dvakrát o dvě branky. V poslední části ale soupeř dokázal srovnat krok a sám naopak svým hostitelům řádně zatopil. Rozuzlení přišlo nečekaně a pouhých patnáct vteřin před koncem, kdy Třebíčští pykali za tvrdý zákrok Hykla oceněný trestem 5 minut a do konce utkání. Právě v tu chvíli se u levé tyče Martinovy branky dostal k dorážce Šťastný a význam svého příjmení nakonec přenesl na všechny ostatní členy táborské juniorské party.

 Zda bude kohoutům vítězství o jediný gól stačit nebo nikoliv, o tom se rozhodne v nedělní odvetě na Horácku. Trenér týmu Tábora Štěpán Kadilák byl v tomto směru zdrženlivý a lakonický. „Zůstali jsme dlužni výkonům z předchozích zápasů s Plzní. Budeme-li chtít v Třebíči uspět, musíme svůj výkon nutně zlepšit,“ zdůraznil po páteční bitvě.

Zápasu se věnuje i web hokej.cz:
https://www.hokej.cz/stastny-trefil-vyhru-tabora-trebic-ale-ve-finale-rlj-ztraci-jen-gol/5064075           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  Čt 07.07. |

  Druholigové A-mužstvo se v přípravě na novou sezonu potká se sedmi soupeři. Na kterého z nich jste nejvíce zvědaví? Hlasujte v anketě na základní straně tohoto webu.

 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
Starší aktuality