6. TŘÍDA: Strakonický stadion na Křemelce táborským mladíkům brány k bodům neotevřel

21.09.2015 00:55, autor: Pavel Šácha

Více než dvě třetiny hájili o víkendu táborští šesťáci naději na bodový zisk v hájemství Strakonic. V posledním dějství se ovšem chopilo režie střetnutí domácí mužstvo a Kohouti odjeli domů s nepořízenou.

HC Strakonice - HC Tábor

9:6 (2:1, 2:3, 5:2)

Sobota, 19.9.2015 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: - Duben (Zátopek), Spěváček (Herda), Sabiniok, Janda, Spěváček (Zátopek), Prošek (Kupka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 41:26  

HC TÁBOR: Sviták, Kamenický - Klečacký, Herda, Janda, Voráček, Cícha, Prošek - Zátopek, Duben, Spěváček, Sabiniok, Syrovátka, Kupka, Apoštol, Vylít.

 Jan Mikš, trenér 6. třídy HC Tábor: "Kluci vstoupili do zápasu ve Strakonicích stejně lehkomyslně jako proti Kobře a byli za to potrestáni gólem už v páté minutě. V dalších minutách začali hrát a až do konce třetiny byli Strakonicícm vyrovnaným mužstvem. Do druhé třetiny jsme vstoupili stejněšpatně jako do té předchozí a soupeř toho využil k vedení 4:2. Za tohoto stavu hráči přidali na bruslení a podařilo se jim vyrovnat na 4:4. Do třetí části jsme nastoupili s pozměněnou sestavou a cílem rozhodnout zápas ve svůj prospěch, to se nám však nepodařilo a body brali domácí."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality