6. TŘÍDA: Raketový start do divoké přestřelky nasměroval táborské hráče k vítězství

07.11.2013 23:49, autor: Pavel Šácha

Mužstvo 6. třídy HC Tábor si ve středu zapsalo do svých sezonních statistik další ligové vítězství. Tentokrát jim byli nuceni odevzdat skalp vrstevníci ze Strakonic, a stalo se tak po mimořádně štědré gólové nadílce.

6. TŘÍDA: Raketový start do divoké přestřelky nasměroval táborské hráče k vítězství

HC Tábor - HC Strakonice

10:8 (5:1, 3:4, 2:3)

Středa, 6.11.2013 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: Matoušek 3, Eremiáš 3, Staněk, Nevšímal, Berka, Duda, asistence Berka 3, Duda 2, Nevšímal 2, Staněk, Eremiáš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Veřtát (Vácha) – Pavlát, Foral, Truhlář, Macháček, Šedivý, Krch – Duda, Berka, Matoušek – Staněk, Eremiáš, Nevšímal – Růžička, Trepka, Šustr, Samec.

Pavel Ježek, trenér 6. třídy HC Tábor: „Utkání bohaté na góly rozhodla první třetina. Už v desáté minutě jsme vedli 4:0 a strakoničtí „Dudáci“ nevěděli, kam dřív skočit. Ve druhé a třetí části se hra vyrovnala, ale vítězství už si kluci díky svému sympatickému výkonu nenechali vzít. Pochvalu si zaslouží celý tým, hlavně ale brankář Veřtát a hráči páté třídy Šedivý, Krch, Nevšímal, Eremiáš a Staněk.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality