6. TŘÍDA: Hororová druhá část podepsala táborským žákům krutý čtrnáctigólový ortel

09.02.2016 22:00, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladších žáků A cestovalo v uplynulém ligovém dějství na led vedoucí Kobry Praha. Domácí tým, který zdobí zcela mimořádná a fenomenální ofenzíva (238 branek ve 23 utkáních), si v duelu s Kohouty zapsal do svých statistik další dvouciferné vítězství.

HC Kobra Praha - HC Tábor

14:2 (5:2, 7:0, 2:0)

Sobota, 6.2.2016 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Spěváček 2.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kamenický – Janda, Herda, Prošek, Vylít, Voráček – Zátopek, Spěváček, Sabiniok – Apoštol, Syrovátka, Makovec – Klečacký.

Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor: „Před týdnem jsme ve Veselí předvedli velice solidní výkon a zaslouženě zvítězili. Těšilo nás, že se nám v něm podařilo konečně zase dát více branek. Na Kobře to pochopitelně byl úplně jiný soupeř. Odehráli jsme s ním slušnou první třetinu, ale ta druhá byla z říše hororu, kdy jsme dostali šest gólů z předbrankového prostoru. Takový výpadek si s tak kvalitním soupeřem prostě nemůžeme dovolit, což skóre jasně ukázalo. Ve třetí třetině sice přišlo mírné zlepšení, ale to už bylo samozřejmě rozhodnuto. Zápas klukům nastavil zrcadlo, ve kterém viděli, jak se také dá hrát hokej v šesté třídě.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality