6. A 8. TŘÍDA: Šesťákům srazily potíže s koncovkou v Třemošné vaz, osmičku o body neobraly

20.02.2014 00:03, autor: Pavel Šácha

Hráči šesté a osmé třídy HC Tábor bojovali o další bodový přírůstek do ligové sbírky v Třemošné. Ze západu Čech se nakonec přestěhovalo k Jordánu jen jedno vítězství, o které se postaral starší táborský výběr.

6. A 8. TŘÍDA: Šesťákům srazily potíže s koncovkou v Třemošné vaz, osmičku o body neobraly

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

6:4 (2:1, 2:1, 2:2)

Sobota, 15.2.2014 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: - Trepka 2, Truhlář, Brouček.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bílý – Bouška, Adamec, Hubata, Volčík – Harazin, Řezáč, Bednář – Štekl, D. Šedivý, Bláha.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Sobota, 15.2.2014 0:00 - STARŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: - Harazin, Bouška, Bláha.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Veřtát – Pavlát, Truhlář, Foral, Macháček – Růžička, Trepka, Šustr – Šťastný, Brouček, Kundrát – Adamec, Samec.

 Pavel Ježek, trenér HC Tábor k zápasu 6. třídy: „Jenom neumění dát gól nás v utkání připravilo o vítězství. Druhá třetina se z naší strany stala přehlídkou neproměněných šancí a samostatných nájezdů. Je to škoda, i tak je ale na místě pochvala pro celý tým.“ K zápasu 8. třídy: „Znovu jen deset statečných si vítězství nad silným soupeřem zasloužilo, protože byli po celý zápas lepším týmem. Jenom ta naše koncovka byla a je stejně jako u mladších tragická.“

:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality