5. TŘÍDA: V Domažlicích stačilo sedm zásahů na bod, s Plzní na hladkou výhru

02.03.2016 02:45, autor: Pavel Šácha

Nejmladší žákovský výběr HC Tábor ve dvojité západočeské prověrce obstál. V obou střetnutích nasázeli jeho hráči do soupeřovy branky sedm gólů. V hájemství mladých Chodů jim ještě plný bodový zisk protekl mezi prsty, domácí duel s Plzní už ale vyšel táborské partě stoprocentně a Škodovka si odvezla vysokou porážku.

HC Domažlice - HC Tábor

7:7 (2:3, 2:3, 3:1)

Sobota, 27.2.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: - Kupka, Botka, Šindelář, Duben (Lutovský), Duben (Cícha, Kupka), Lutovský (Duben), Kupka (Cícha).

  Vyloučení: 6:5   Využití: 2:4   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 19:28  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Duben, Kupka, Lutovský - Heřmánek, Kofroň, M. Kolací, Botka, Šindelář.

HC Tábor - HC Plzeň 1929

7:1 (1:1, 4:0, 2:0)

Neděle, 28.2.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: J. Pospíchal, J. Pospíchal (Eremiáš), Šindelář, J. Pospíchal, Šindelář (Botka), Duben, Šindelář (Botka).

  Vyloučení: 5:5 - navíc hosté trestné střílení a 10 minut OT.   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 31:22  

HC TÁBOR: Noháč, Šrámek - Cícha, Štefka, Duben, Kupka, Lutovský - Heřmánek, Kofroň, M. Kolací, Botka, Šindelář - Šťastný, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Eremiáš.

Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: „Oba zápasy odehráli kluci s velkým nasazením a chutí, což se promítlo i do jejich výsledků. Myslím si, že jsme tentokrát byli velmi aktivní i efektivní, což hráčům přidalo na klidu. Ukázal to hlavně zápas s Plzní. Škoda jen zbytečné ztráty vedení v zápase s Domažlicemi, ani to ale nic nezmění na tom, že jsme s projevem týmu spokojení.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality