5. TŘÍDA: V Domažlicích stačilo sedm zásahů na bod, s Plzní na hladkou výhru

02.03.2016 02:45, autor: Pavel Šácha

Nejmladší žákovský výběr HC Tábor ve dvojité západočeské prověrce obstál. V obou střetnutích nasázeli jeho hráči do soupeřovy branky sedm gólů. V hájemství mladých Chodů jim ještě plný bodový zisk protekl mezi prsty, domácí duel s Plzní už ale vyšel táborské partě stoprocentně a Škodovka si odvezla vysokou porážku.

HC Domažlice - HC Tábor

7:7 (2:3, 2:3, 3:1)

Sobota, 27.2.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: - Kupka, Botka, Šindelář, Duben (Lutovský), Duben (Cícha, Kupka), Lutovský (Duben), Kupka (Cícha).

  Vyloučení: 6:5   Využití: 2:4   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 19:28  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Duben, Kupka, Lutovský - Heřmánek, Kofroň, M. Kolací, Botka, Šindelář.

HC Tábor - Škoda Plzeň

7:1 (1:1, 4:0, 2:0)

Neděle, 28.2.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: J. Pospíchal, J. Pospíchal (Eremiáš), Šindelář, J. Pospíchal, Šindelář (Botka), Duben, Šindelář (Botka).

  Vyloučení: 5:5 - navíc hosté trestné střílení a 10 minut OT.   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 31:22  

HC TÁBOR: Noháč, Šrámek - Cícha, Štefka, Duben, Kupka, Lutovský - Heřmánek, Kofroň, M. Kolací, Botka, Šindelář - Šťastný, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Eremiáš.

Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: „Oba zápasy odehráli kluci s velkým nasazením a chutí, což se promítlo i do jejich výsledků. Myslím si, že jsme tentokrát byli velmi aktivní i efektivní, což hráčům přidalo na klidu. Ukázal to hlavně zápas s Plzní. Škoda jen zbytečné ztráty vedení v zápase s Domažlicemi, ani to ale nic nezmění na tom, že jsme s projevem týmu spokojení.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality