5. TŘÍDA: Mladí Chodové neprodali kůži lacino, ale nakonec skončili na lopatkách

27.10.2015 00:10, autor: Pavel Šácha

Táborští "páťáci" si v neděli zapsali do ligového hodnocení domácí vítězství nad Domažlicemi. Rozhodnout o něm museli až dvěma góly v poslední části hry.

HC Tábor - HC Domažlice

5:3 (2:0, 1:3, 2:0)

Sobota, 24.10.2015 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: Spěváček 2, Pufr, Cícha, Sabiniok, asistence: Cícha, Syrovátka, Kofroň.

  Vyloučení: 9:5   Využití: 2:3   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, O. Kolací, Syrovátka, Duben, Kupka - M. Kolací, Heřmánek, Kofroň, Šindelář, Botka - Herda, Pufr, Spěváček, Sabiniok.

 Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: "Soupeř působil o trochu hokejovějším dojmem, my jsme ale přesto dokázali ve třetí třetině strhnout vedení na svou stranu, i když ty předchozí nebyly zrovna ideální. Stále nás sužují začátky zápasů. Chybí nám v nich větší soustředění na hru, přestože na to hráče neustále upozorňujeme; čekáme, s čím na nás soupeř vyrukuje a jak proti němu máme hrát. Stojí nás to pak dobrý výsledek nebo minimálně hodně sil, jako v tomto případě."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality