4. TŘÍDA: Jeden výběr rozdrtil Milevsko a prohrál boj se Lvy, druhý přesně naopak

12.12.2017 22:08, autor: Pavel Šácha

Výběry táborské čtvrté třídy vykázaly v domácím mistrovském turnaji vyrovnané účty. Mužstvo pod hlavičkou „áčka“ nekompromisně smetlo hráče z Milevska, v bitvě s českobudějovickými Lvy mu ovšem chyběly k bodům dvě branky. U týmu s označením „B“ to bylo přesně naopak – zatímco milevskému soupeři především vinou kolapsu ve druhé části hladce podlehl, lítý souboj s českobudějovickým týmem dovedl k vítězství.

HC Tábor A – HC Milevsko 2010 A 19:1 (6:0, 5:0, 8:1)

Branky Tábora: Mohyla 5, Botka 4, Nguyen 3, Pufr 2, Šťastný 2, Vaňásek 2, Švadlena, asistence: Šťastný 4, Pufr 3, Vaňásek 3, Boháč 2, Botka, Švadlena.
Sestava táborského týmu: Slaba – Pufr, Šťastný, Mohyla, Boháč, Botka, Vaňásek, Nguyen, Švadlena. 

HC Tábor B – HC Milevsko 2010 B 3:13 (3:2, 0:8, 0:3)

Branky Tábora: Kolář, Růžička, Truhlář.
Sestava táborského týmu: Formánek – Ryšavý, Kolář, Novák, Bartáček, Růžička, Pejša, Makovička, Drtina, Truhlář.

HC Lvi České Budějovice 2009 A – HC Tábor A 8:6 (4:3, 3:2, 1:1)

Branky Tábora: Góly: Pufr, Mohyla, Boháč, Botka, Vaňásek, Švadlena, asistence: Šťastný, Boháč, Botka, Nguyen.
Sestava táborského týmu: Slaba – Pufr, Šťastný, Mohyla, Boháč, Botka, Vaňásek, Nguyen, Švadlena. 

HC Lvi České Budějovice B – HC Tábor B 11:13 (3:4, 5:2, 3:7)   

Branky Tábora: Kolář 6, Ryšavý 2, Bartáček 2, Růžička 2, Drtina, asistence: Ryšavý 2, Bartáček, Drtina.
Sestava táborského týmu: Formánek – Ryšavý, Bartáček, Kolář, Makovička, Růžička, Pejša, Drtina, Truhlář.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality