3. TŘÍDA: Třetí sezónní klání v chladném Pošumaví vyneslo Kohoutům tři výhry

25.10.2017 12:39, autor: Pavel Šácha

Přípravka B se ke svému třetímu mistrovskému turnaji vypravila do českokrumlovského podzámčí, kde svedla zajímavé souboje s domácími Medvědy a s hráči Písku. Domů si svěřenci trojice Zátopek, Prštický, Susko přivezli vedle hromady nových herních zkušeností také tři výhry ze čtyř utkání.

IHC Písek A – HC Tábor A 7:11

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Fabišík 3, Švadlena 2, Čaněk 2, Hořejší.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Matěj Susko, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk.

HC Tábor A – HC Slavoj Český Krumlov A 5:10

Branky Tábora: Fabišík 2, Bouška, Hořejší, Čaněk.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Čaněk, Bouška, Severa.

IHC Písek B – HC Tábor B 3:15

Branky Tábora: Vošta 3, Janoušek 3, Bouška 3, Trnka 3, Severa, Martin Susko, Vondrák.
Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Severa, Hemza, Hrobský, Martin Susko, Trnka, Vondrák, Douda, Bouška, Janoušek, Vošta,

HC Tábor B – HC Slavoj Český Krumlov B 14:4

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Janoušek 3, Martin Susko 2, Zátopek 2, Douda 2, Vondrák, Hemza.
Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Hemza, Hrobský, Martin Susko, Trnka, Vondrák, Douda, Janoušek, Vošta, Matěj Susko, Zátopek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality