3. TŘÍDA: Třetí sezónní klání v chladném Pošumaví vyneslo Kohoutům tři výhry

25.10.2017 12:39, autor: Pavel Šácha

Přípravka B se ke svému třetímu mistrovskému turnaji vypravila do českokrumlovského podzámčí, kde svedla zajímavé souboje s domácími Medvědy a s hráči Písku. Domů si svěřenci trojice Zátopek, Prštický, Susko přivezli vedle hromady nových herních zkušeností také tři výhry ze čtyř utkání.

IHC Písek A – HC Tábor A 7:11

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Fabišík 3, Švadlena 2, Čaněk 2, Hořejší.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Matěj Susko, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk.

HC Tábor A – HC Slavoj Český Krumlov A 5:10

Branky Tábora: Fabišík 2, Bouška, Hořejší, Čaněk.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Čaněk, Bouška, Severa.

IHC Písek B – HC Tábor B 3:15

Branky Tábora: Vošta 3, Janoušek 3, Bouška 3, Trnka 3, Severa, Martin Susko, Vondrák.
Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Severa, Hemza, Hrobský, Martin Susko, Trnka, Vondrák, Douda, Bouška, Janoušek, Vošta,

HC Tábor B – HC Slavoj Český Krumlov B 14:4

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Janoušek 3, Martin Susko 2, Zátopek 2, Douda 2, Vondrák, Hemza.
Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Hemza, Hrobský, Martin Susko, Trnka, Vondrák, Douda, Janoušek, Vošta, Matěj Susko, Zátopek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality