3. TŘÍDA: Táborské naděje jsou po kláních na Křemelce bohatší o tři výhry

22.11.2017 01:47, autor: Pavel Šácha

Naděje ze třetí třídy HC Tábor si ve svém mistrovském kalendáři odškrtly turnaj na strakonickém ledě. K zisku cenných hokejových dovedností a zkušeností tentokrát připojily tři výhry ze čtyř zápasů. V konfrontaci s domácími výběry byli hráči od Jordánu úspěšní na sto procent, s Vimperkem uzavřeli pomyslný smír.

 

HC Strakonice  A – HC Tábor A 2:9

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Fabišík 3, Švadlena, Čaněk, Severa.

HC Tábor A – HC Vimperk  A 2:7

Branky Tábora: Matěj Susko, Zátopek.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Kuchár, Matěj Susko, Severa, Fabišík, Lukeš, Janů, Švadlena, Čaněk, Zátopek.

HC Strakonice B – HC Tábor B 8:10

Branky Tábora: Vošta 3, Janoušek 2, Trnka 2, Vondrák, Bouška, Králík.

HC Tábor B – HC Vimperk B 12:1

Branky Tábora: Bouška 4, Janoušek 3, Douda 2, Vondrák 2, Martin Susko.

Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Trnka, Janoušek, Douda, Vošta, Martin Susko, Vondrák, Hrobský, Bouška. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality