3. TŘÍDA: Kohoutí naděje na domácí Veselí nevyzrály, nad Soběslaví ale zvítězily

06.11.2017 19:25, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské 3. třídy mají za sebou svůj čtvrtý mistrovský turnaj. Na veselském ledě vládla domácí Lokomotiva, ale v zápasech se Spartakem Soběslav už si svěřenci trenérů Zátopka, Prštického a Suska zapsali do statistik vítězství.

Loko Veselí nad Lužnicí A – HC Tábor A 11:5

Branky Tábora: Fabišík 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár.

HC Tábor A  – Spartak Soběslav A 6:2

Branky Tábora: Kuchár 2, Fabišík, Bouška, Hořejší, Švadlena.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Kuchár, Martin Susko, Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk, Fabišík, Bouška.

Loko Veselí nad Lužnicí B – HC Tábor B 16:7

Branky Tábora: Douda 3, Matěj Susko 2, Janů, Hemza.

HC Tábor B  – Spartak Soběslav B 11:6

Branky Tábora: Matěj Susko 4, Janů 3, Severa 2, Vondrák, Trnka.

Sestava táborského týmu: Vošta – Matěj Susko, Severa, Králík, Hrobský, Janoušek, Janů, Trnka, Vondrák, Dalihod, Douda, Krch, Hemza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

Starší aktuality