2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou

01.01.2017 21:18, autor: Pavel Šácha

Mladičké naděje táborského klubu se bezprostředně po svátcích vypravily na velmi kvalitně obsazený Vánoční turnaj do Ledče nad Sázavou. Už v základní skupině ověnčily všechna svá utkání vítězstvím a třešničkou na dortu se stal finálový triumf nad libereckými Bílými Tygry po samostatných nájezdech. Hattrickem se ve všech čtyřech zápasech blýskl Vít Eremiáš.

2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou


VÝSLEDKY (hrálo se na 3 x 10 minut hrubého času) – základní skupina: - Spartak Velká Bíteš 11:1 (Eremiáš 3, Hořejší 3, Severa 2, Janů 2, Kuchár), - Be The Best (Slovensko) 3:1 (Eremiáš 3), - Dukla Jihlava 8:4 (Eremiáš 3, Bouška 2, Severa, Janů, Martin Susko). Finále: - Bílí Tygři Liberec 6:5 po SN (Eremiáš 3, Vošta, Matěj Susko).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor, 2. Bílí Tygři Liberec, 3. SKLH Žďár nad Sázavou, 4. Be The Best, 5. Dukla Jihlava, 6. Slavoj Zbraslav, 7. Spartak Velká Bíteš, 8. HC Ledeč nad Sázavou.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Kuchár, Severa, Trnka, Matěj Susko, Zátopek, Bouška, Janů, Hořejší, Martin Susko, Švadlena, Vošta).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality