VHK ROBE Vsetín - HC Tábor

5:2 (0:0, 3:2, 2:0)

Sobota, 1.4.2023 12:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 28. Miklas (Frolo), 32. Ostřížek (Miklas), 33. Koláček (Frolo), 56. Kovář (Koláček), 60. Kovář (Bartoněk) - 23. Dohnal (Hlavín, J. Pospíchal), 36. Bouška (Jaroš, J. Pospíchal).

Rozhodčí: Grygera, Šico – Otáhal, Vašíček.   Vyloučení: 3:6   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:0   Průběžné skóre: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2   Střely: 27:29   Diváci: 1498

VHK ROBE VSETÍN: Uhrin (Kroupa) – Herman, Stodůlka, Kučný, Kotrla, Pala – Drozd, Kovář, Bartoněk, Žárský, Ostrčil, Miklas, Frolo, Ostřížek, Matějová, Vlk, Zezulka, Koláček.

HC TÁBOR: Šrámek (Ferdus) – Bačo, Šťastný, Bouška, Jaroš, Honzík, Céza – Vlček, P. Pospíchal, Suchan – Eremiáš, Němeček, Mohyla – J. Pospíchal, Hlavín, Dohnal – od 41. navíc Vrba.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality