HC Tábor - VHK ROBE Vsetín

7:4 (2:1, 3:2, 2:1)

Čtvrtek, 23.3.2023 15:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 1. Vlček (Dohnal, Bouška), 14. Mohyla, 25. Vlček (P. Pospíchal, Suchan), 26. J. Pospíchal (Hlavín), 31. Bačo (Bouška), 60. Vlček (P. Pospíchal, Dohnal), 60. Dohnal (Vlček) - 19. Koláček (Windegger, Pala), 23. Stodůlka (Frolo, Windegger), 29. Miklas (Kovář, Vlk), 51. Ostrčil (Stodůlka).

Rozhodčí: Kohoutek, Maršálek - Král, Augusta.   Vyloučení: 2:5   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:1   Průběžné skóre: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 7:4   Střely: 45:19   Diváci: 250

HC TÁBOR: Šrámek – Mašek (21. Bačo), Šťastný, Bouška, Jaroš, Honzík, Céza – Vlček, P. Pospíchal, Suchan – Vrba, Němeček, Mohyla – J. Pospíchal, Hlavín, Dohnal.

VHK ROBE VSETÍN: Kroupa (26. Uhrin) – Sadílek, Stodůlka, Herman, Kučný, Zeťák, Kotrla, Pala – Bartoněk, Žárský, Ostrčil Miklas, Koláček, Frolo, Drábek, Windegger, Kovář, Vlk.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality