HC Rytíři Kladno - HC Tábor

1:5 (1:2, 0:1, 1:2)

Pátek, 9.12.2022 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 9. Daníček (Šíma, Trojna) - 3. Bouška (Eremiáš), 14. Dohnal, 31. Dohnal (Hlavín), 41. Dohnal (Mohyla), 58. Vlček (Dohnal).

Rozhodčí: Valda - Kurtin, Beneš.   Vyloučení: 4:7   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 35:28   Diváci: 70

HC RYTÍŘI KLADNO: Šefčík (Voráček) – Dorfl, Trojna, Šátek, Pražák, Svoboda – Hlaváček, Pytlík, Šíma, Blažek, Petřík, Přibyl, Daníček, Sém, Kupčo, Vančura.

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Šťastný, Mašek, Bačo, Mrázek, Honzík – Vrba, Bouška, Němeček, Vlček, Mohyla, Hlavín, Pospíchal, Podzimek, Eremiáš, Křepelka, Dohnal. Rozhodčí: Valda – Kurtin, Beneš.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality