HC Tábor - BK Havlíčkův Brod

2:3p (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

Pátek, 2.12.2022 15:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 16. Mrázek (Němeček, Vrba), 29. Dohnal (Sochůrek, Honzík) - 20. Ondruš (Frühbauer, Adamec), 54. Koubek (Ondruš, Kachlíř), 62. Dvořák (Adamec).

Rozhodčí: Matoušek - Tichý, Roupec.   Vyloučení: 4:3   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 28:24   Diváci: 70

HC TÁBOR: Šrámek – Honzík, Mašek, Bačo, Jaroš, Šťastný, Mrázek – Hlavín, Sochůrek, Křepelka, Vrba, Mohyla, Bouška, Pospíchal, Němeček, Eremiáš, Vlček, Dohnal.

BK HAVLÍČKŮV BROD: Kamenický – Kachlíř, Mrtka, Konvalina, Ondruš, Danyliuk, Adam – Křížek, Kraučuk, Frühbauer, Dvořák, Kozlík, Koubek, Hospodka, Chromý, Teml, Nový, Adamec.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality