HC Tábor - Motor Č. Budějovice

2:4 (1:2, 1:2, 0:0)

Sobota, 29.10.2022 14:15 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 4. Bouška (Suchan, Bačo), 32. J. Pospíchal (Podzimek, Eremiáš) - 13. Kubík (Humeník, Aulický), 16. Drančák, 25. Humeník (Blažek, Šimon), 27. Fábera (Šimon).

Rozhodčí: Matoušek - Tichý, Karásek.   Vyloučení: 2:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 31:48   Diváci: 80

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Jirášek, Bačo, Mrázek, Jaroš. Šťastný, Céza, Kratochvíl – Vlček, Suchan, Němeček, Pospíchal, Bouška, Eremiáš, Křepelka, Dohnal, Mohyla, Podzimek.

MOTOR Č. BUDĚJOVICE: Schacherl (Pytel) – Blažek, Fábera, Kubík, Šíma, Prušák, Lukáš – Lukeš, Hoch, Kretschmer, Humeník, Šimon, Hečko, Aulický, Postl, Kinter, Drančák.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

Starší aktuality