BK Mladá Boleslav - HC Tábor

6:0 (2:0, 3:0, 1:0)

Čtvrtek, 20.10.2022 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 3. Beran (Král), 14. Konobelj (Beran, Kristek), 23. Hurt (Beran, Kurka), 29. Steklý (Král), 38. Král (Konobelj), 43. Steklý (Lev, Šindelář).

Rozhodčí: Valda - Kučera, Hnilička.   Vyloučení: 4:5   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 36:11   Diváci: 37

BK MLADÁ BOLESLAV: Císař (Kovář) – Tetiva, Fišer, Šilhavý, Hlinský, Kubíček, Průšek, Křivánek – Král, Konobelj, Hurt, Kurka, Vojáček, Steklý, Kristek, Beran, Lev, Šindelář.

HC TÁBOR: Wajtr (Šrámek) – Jaroš, Bačo, Mrázek, Ješ, Šťastný, Céza, Kratochvíl – Němeček, Dohnal, Pospíchal, Bouška, Mohyla, Hanzák, Hlavín, Vlček, Křepelka, Suchan.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality