HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

3:4p (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)

Čtvrtek, 13.10.2022 15:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 33. Hanzák (Mohyla, Šťastný), 35. Hanzák (Eremiáš, Mohyla), 59. Šťastný (Mohyla, Vlček) - 2. Hájek (Maxin, Bogač), 3. Pekař (Rozsíval, Průšek), 16. Kučera, 63. Prokůpek (Král).

Rozhodčí: Trnka - Polák, Augusta.   Vyloučení: 2:5   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 24:26   Diváci: 85

HC TÁBOR: Šrámek (Wajtr) – Šťastný, Jaroš, Mašek, Ješ, Bačo, Jirášek, Mrázek, Kratochvíl – Mohyla, Hanzák, Vlček, Hlavín, Bouška, Křepelka, Eremiáš, Slabý, Suchan.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Bogac (Macourek) – Průšek, Ehrenberger, Stromský, Seidl, Macháček, Král, Vaněček – Pekař, Boczan, Rozsíval, Kučera, Langer, Šťástka, Maxin, Prokůpek, Kratochvíl, Hájek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality