BK Havlíčkův Brod - HC Tábor

3:4sn (0:2, 1:0, 2:1 - 0:0)

Sobota, 26.3.2022 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 38. Chymo (Kozlík, Ondruš), 58. Koubek (Prchal, R. Mrtka), 59. Koubek (Bakus) - 11. Sabiniok (KofroŇ, ŠIndelář), 14. Eremiáš (Cícha, Pospíchal), 60. Kofroň (Vlček, Cícha), roz. nájezd Eremiáš

Rozhodčí: Skopal - Roupec, Augusta.   Vyloučení: 4:11 - navíc Fábera (Tábor) 10 minut OT.   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 27:31   Diváci: 68

BK HAVLÍČKŮV BROD: Bělohlávek (Jirák) – Vaněček, Novotný, Chymo, Ondruš, R. Mrtka – Holejšovský, Koubek, Frühbauer, Petržílek, Nový, Smetánka, Kozlík, Prchal, Bakus.

HC TÁBOR: Koryťák (Spálenka) – Bůžek, Shaklein, Bačo, Šťastný, Cícha, Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář, Kofroň, Dušek, Kupka, Fábera, Vlček, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality