Střelci J. Hradec - HC Tábor

5:7 (2:3, 2:2, 1:2)

Neděle, 26.2.2023 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 14. Bukovský (Zamazal), 15. Klípa (Punda), 28. Makovec, 34. Svoboda (Šimek), 50. Klípa (Svoboda) - 5. Říha (Hohenberger), 10. Souš (Říha), 17. Čančura (Nevšímal), 31. Suchan (Ondřej), 34. Janda (Šťastný, Vaněk), 45. Bejšák (Vaněk), 51. Bejšák (Vaněk, Kundrát).

Rozhodčí: Macháček - Soukup, Kopřiva.   Vyloučení: 6:7   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 48

STŘELCI J. HRADEC: Petrů (Pajer) — Punda, Štrobl, Vylít, Klípa, E. Zamazal — Čeloud, Svoboda, Mareš, Bukovský, Makovec, Kynčl, Ledecký, Šimek, Slechan, D. Zamazal.

HC TÁBOR: Prchlík (Ostrý) — Bednařík, Janda, Ondřej, Rottenberg, Lutovský, Bejšák, Kohout, Adamec — Souš, Suchan, Nevšímal, Kupka, Šťastný, Vaněk, Říha, Hohenberger, Kundrát, Čančura.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality