Střelci J. Hradec - HC Tábor

5:7 (2:3, 2:2, 1:2)

Neděle, 26.2.2023 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 14. Bukovský (Zamazal), 15. Klípa (Punda), 28. Makovec, 34. Svoboda (Šimek), 50. Klípa (Svoboda) - 5. Říha (Hohenberger), 10. Souš (Říha), 17. Čančura (Nevšímal), 31. Suchan (Ondřej), 34. Janda (Šťastný, Vaněk), 45. Bejšák (Vaněk), 51. Bejšák (Vaněk, Kundrát).

Rozhodčí: Macháček - Soukup, Kopřiva.   Vyloučení: 6:7   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 48

STŘELCI J. HRADEC: Petrů (Pajer) — Punda, Štrobl, Vylít, Klípa, E. Zamazal — Čeloud, Svoboda, Mareš, Bukovský, Makovec, Kynčl, Ledecký, Šimek, Slechan, D. Zamazal.

HC TÁBOR: Prchlík (Ostrý) — Bednařík, Janda, Ondřej, Rottenberg, Lutovský, Bejšák, Kohout, Adamec — Souš, Suchan, Nevšímal, Kupka, Šťastný, Vaněk, Říha, Hohenberger, Kundrát, Čančura.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality