HC Tábor - Střelci J. Hradec

5:1 (2:1, 0:0, 3:0)

Středa, 16.2.2022 16:30 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Slabý (Máca, Duda), 9. Duda (Slabý, Máca), 51. Suchan (Šimák), 55. Šimák, 57. Šimák (Kohout) - 12. Makovec (Šťastný, Michal), 47. Punda (Svoboda).

Rozhodčí: Novotný - Hlaváč, Ent.   Vyloučení: 6:6   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 75

HC TÁBOR: Prchlík (Vácha) — Janda, Kofroň, Kohout, Adamec — Lutovský, D. Šťastný, Kotous, Šimák, Čančura, Máca, Krch, Suchan, Duda, Slabý, Vaněk, Koreš, Kundrát.

STŘELCI J. HRADEC: Kalista (Petrů) — Punda, Kocar, J. Šťastný, Vylít, Klípa, E. Zamazal — Michal, Svoboda, Mareš, Kolací, Makovec, Kynčl, Štrobl, Zátopek, Kovaříček, D. Zamazal.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality