HC Strakonice - HC Tábor

5:7 (3:0, 2:2, 0:5)

Středa, 12.1.2022 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Cibuzar (Smetana), 6. Sládek (Cibuzar), 20. Kacbunda (Koška, Smetana), 29. Sládek (Cibuzar, Kouba), 30. Cibuzar (Sládek) - 26. Vaněk (Adamec), 40. Šimák (Suchan), 43. Slabý (Kohout), 45. Kundrát (Suchan), 50. Čančura (Janda), 53. Čančura (Adamec, Slabý), 59. Máca.

Rozhodčí: Poskočil - Václav Častoral, Vojtěch Častoral.   Vyloučení: 3:5   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC STRAKONICE: M. Kacbunda — Cibuzar, Koryťák, Kabele — Sládek, Smetana, Š. Kacbunda, Koška, Kouba, Lamač, Slavík.

HC TÁBOR: Vácha — Čančura, Adamec, Kohout, Janda, Pohan, Kofroň — Slabý, Suchan, Šimák, Kundrát, Máca, Vaněk, Koreš, Šťastný, Kotous, Krch.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality