HC Tábor - Mostečtí Lvi

7:2 (3:0, 3:2, 1:0)

Středa, 19.10.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 4, Plášil (Chocholoušek, Hajič), 17. Bárta (Suchánek, Matušík), 19. Vlček (Dančišin), 23. Plášil (Zayml), 26. Milfait (Matušík, Zíb), 27. Suchánek (Severa, Zayml), 60. Šulek (Vlček) - 29. Procházka (Řehoř), 40. Písařík (Steinocher).

Rozhodčí: Hacaperka - Horažďovský, Tuháček.   Vyloučení: 3:5   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 43:24   Diváci: 1242

HC TÁBOR: Gába (T. Dvořák) - Plášil, Suchánek, Vala, Kříž, Hubata, Černý, A. Dvořák - Dančišin, Matušík, Vlček - Seidl, Milfait, Severa - Bárta, Zíb, Šulek - Chocholoušek, Zayml, Hajič.

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (27. Kubík) - Šesták, Steinocher, Hoffmann, Havlůj, Urban, Kroupa - Böhm, Nedrda, Písařík, Kysela, Kýhos, Smolka, Mical, Procházka, Řehoř.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality