HC Baník Příbram - HC Tábor

4:7 (2:0, 1:5, 1:2)

Úterý, 13.9.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 9. Káník (Furch, Havlín), 11. Malý (Gengel, Eret), 27. Hasman, 43. Eret (Malý, Kafka). - 22. Vlček, 24. Vala (Masopust), 29. Endál (Vala, Vlček), 31. Milfait (Zayml, Severa), 38. Endál (Vlček, Matušík), 45. Severa, 60. Masopust (Bárta, T. Dvořák).

Rozhodčí: Kával, Hruška - Čajan, Pokorný.   Vyloučení: 3:8   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 3:5, 4:5, 4:7   Střely: 35:35   Diváci: 172

HC BANÍK PŘÍBRAM: Jiroušek (Šorf) - Havlín, Malý, Saňa, Zdeněk, Zedek, Jelínek, Vinš - Kafka, Eret, Gengel, Káník, Furch, Hasman, Svoboda, Bečvář, Pinkas, Kraus, Matějka.

HC TÁBOR: T. Dvořák (Vácha) - Vala, Suchánek, Janda, Hajič, A. Dvořák, Hubata - Seidl, Matušík, Vlček - Endál, Dančišin, Zíb - Bárta, Milfait, Severa - Chocholoušek, Masopust, Zayml.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • V Kralupech nastoupí za Tábor Jan Cikhart

  Pá 08.12. |

  V sestavě kohoutů pro sobotní zápas v Kralupech nad Vltavou figuruje nové jméno. Jejich trenéři poprvé uvidí v akci mladého útočníka Jana Cikharta (21), jenž má vyřízené střídavé starty mezi táborským týmem a jeho aktuálním působištěm v prvoligových Litoměřicích. Pražský rodák, který přes mateřskou Hvězdu odešel sbírat mládežnické ostruhy do liberecké hokejové organizace, patřil v minulých letech do kádru reprezentačních výběrů do 16 a 17 let a má za sebou také zajímavou zkušenost v zámořské WHL.               

 • Matěj Žajdlík oblékne dres Mladé Boleslavi!

  Pá 08.12. |

  Brankář Matěj Žajdlík si střihne mimořádně zajímavou zkušenost. Coby jedna z nejčerstvějších posil našeho druholigového A-týmu vstoupí do extraligových arén. Při zdravotních potížích mladoboleslavských hráčů bude formou střídavých startů k dispozici poslednímu týmu nejvyšší soutěže, a to v obou víkendových zápasech proti Spartě Praha (pátek) a na ledě Bílých Tygrů z Liberce (neděle), v jejichž organizaci strávil nejvýznamnější část své dosavadní kariéry.    

   

 • Dominik Pavlát znovu v nominaci NT

  Čt 07.12. |

  Táborský odchovanec Dominik Pavlát znovu dostává příležitost prodat svůj um a skvělou formu na mezinárdoní scéně. Trenér českého národního týmu Radim Rulík nezapomněl na jeho výtečný výkon z Finska a zařadil současnou brankářskou oporu Plzně do nominace na nadcházející Švýcarské hokejové hry. Přejeme hodně štěstí, Dominiku! 

  Více...
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

Starší aktuality