HC Letci Letňany - HC Tábor

4:7 (1:2, 2:1, 1:4)

Středa, 10.8.2022 17:30 - Muži

 

Branky a nahrávky: 7. Kastner (TS), 26. Kropáček (Arnošt, Lokajíček), 36. Hozák (Kellerstein, Lokajíček), 42. Kropček (Kellerstein) - 18. Petržilka (Endál, Zíb), 19. Vlček, 34. Severa (Bárta, Kříž), 45. Dančišin (Černý, Milfait), 48. Endál (Dančišin), 49. Dančišin (Šulek, Vlček), 60. Severa.

  Vyloučení: 11:8   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 2:0   Průběžné skóre: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:7   Střely: 37:39   Diváci: 50

HC LETCI LETŇANY: Kopřiva (Zeithaml) - Straka, Havelka, Kolářík, Lokajíček, Chalupa, Pohl - Guryevsky, Patzelt, Uhlík, Arnošt, Řepík, Hozák, Kropáček, Kellerstein, T. Pejchal, K. Pejchal, Nedvěd, Staněk, Kastner, Vacín.

HC TÁBOR: Dvořák (Vácha) - Vala, Kříž, Černý, Hubata, Radoš, Čížek - Vlček, Dančišin, Šulek - Petržilka, Zíb, Endál - Bárta, Milfait, Severa - Chocholoušek, Zayml, Prášek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
Starší aktuality