HC Baník Příbram - HC Tábor

3:6 (0:1, 0:3, 3:2)

Úterý, 22.3.2022 18:30 - Muži

 

Branky a nahrávky: 43. Josefus (Kutlák, Gengel), 45. Káník (Bečvář, Rohlík), 58. Josefus (Pinkas) - 9. Endál (Kříž, Hajič), 23. Bárta (Matušík, Havelka), 14. Zayml (Černý, Matušík), 17. Matiášek (Seidl), 44. Hajič (Kříž), 60. Zíb (Matiášek).

Rozhodčí: Šperl, Němec - Tvrdík, Baxa.   Vyloučení: 8:7   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:2   Střely: 26:37   Diváci: 1360

HC BANÍK PŘÍBRAM: Šorf (Jiroušek) – Grubner, Hlaváček, Saňa, Malý, Vinš, Jelínek, Zdeněk, Kutlák – Rohlík, Furch, Seniov, Káník, Josefus, Pinkas, Bečvář, Panna, Kraus, Gengel, Svoboda.

HC TÁBOR: Kolář (Dvořák) - Kříž, Hajič, Černý, Havelka, Pařízek, Hubata, Radoš, Čížek - Hasman, Dančišin, Endál - Bárta, Matušík, Seidl - Prášek, Zayml, Rousek - Matiášek, Zíb, Chocholoušek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality