HC Tábor - HC Baník Příbram

7:2 (3:1, 0:1, 4:0)

Středa, 16.3.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 9. Matušík (Pařízek, Rousek), 14. Hasman (Pařízek, Matušík), 18. Seidl (Rousek),42. Matušík (Havelka, Šulek), 44. Prášek (Radoš), 57. Hasman(Dančišin, Endál),58. Seidl (Matušík). - 20. Saňa (Seniov, Pinkas), 28. Gengel (Malý).

Rozhodčí: Šmika, Červenka - Gregar, Hlinka.   Vyloučení: 7:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:0   Průběžné skóre: 3:0, 3:1, 3:2, 7:2   Střely: 29:27   Diváci: 2765

HC TÁBOR: Kolář (Dvořák) - Kříž, Hajič, Černý, Havelka, Pařízek, Hubata, Radoš - Hasman, Dančišin, Endál - Seidl, Matušík, Šulek - Bárta, Zayml, Rousek - Matiášek, Zíb, Prášek - Chocholoušek.

HC BANÍK PŘÍBRAM: Šorf (18. Jiroušek) - Hlaváček, Havlín, Malý, Saňa, Jelínek, Zdeněk, Vinš - Bečvář, Josefus, Rohlík, Chlouba, Gengel, Panna, Káník, Kraus, Seniov, Pinkas, Furch, Svoboda.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality