Žďár nad Sázavou - HC Tábor

6:5 (1:2, 4:0, 1:3)

Čtvrtek, 19.8.2021 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 1. Váňa (Bureš), 27. Gregar (Kadleček), 30. Pleva (Wasserbauer, Váňa), 34. Pleva (Wasserbauer), 35. D. Čermák (Adam, Chlubna), 60. Bureš (Pleva) - 17. Veselý (Havelka, Matiášek), 19. Radoš, 47. Škoda (Veselý), 60. Hasman (Matušík, Bárta), 60. Matiášek (Škoda).

  Vyloučení: 4:2   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:5   Střely: 34:40   Diváci: 160

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Čáp (Sláma) - Pleva, Váňa, Půža, Lojek, Vašíček, Macek - Bureš, Wasserbauer, Kovářů, Chlubna, Adam, D. Čermák, Gregar, Prokš, Kadleček.

HC TÁBOR: Dvořák (Kolář) - Černý, Havelka, Pařízek, Radoš, Havran, Doktor, Čížek - Bárta, Matušík, Březina, Matiášek, Škoda, Veselý, Hasman, Dančišin, Prášek, Přívozník, Chocholoušek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

Starší aktuality