HC Tábor - HC Stadion Cheb

6:0 (0:0, 2:0, 4:0)

Sobota, 18.12.2021 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 28. Havelka (Matušík, Šulek), 36. Hasman (Kříž, Hajič), 41. Endál (Hasman, Dančišin), 54. Matušík (Šulek, Švec), 58. Bárta (Matiášek, Švec), 60. Šulek (Černý, Endál).

Rozhodčí: Jílek - Rubáš, Kubíček.   Vyloučení: 4:9 - navíc Novotný (Cheb) neproměnil trestné střílení.   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 46:22   Diváci: 932

HC TÁBOR: Dvořák (Kolář) - Kříž, Hajič, Černý, Havelka, Pařízek Radoš, Hubata - Hasman, Dančišin, Endál - Šulek, Matušík, Seidl - Zíb, Zayml, Prášek - Švec, Bárta, Matiášek - Chocholoušek.

HC STADION CHEB: Kašpar (Pitoňák) - Vasiliev, Strýček, Vápeník, Kořán, Šik, Stejskal - Krutina, Vašíček, Holub, Fečo, Novotný, Rozhon, Troška, Prošek, Trapl, Berčík.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

Starší aktuality