HC Baník Příbram - HC Tábor

8:3 (2:0, 1:1, 5:2)

Středa, 16.2.2022 18:30 - Muži

 

Branky a nahrávky: 7. Rohlík (Josefus, Saňa), 19. Josefus (Rohlík, Malý), 24. Gengel (Zdeněk), 45. Kutlák (Havlín, Tlačil), 46. Gengel (Seniov), 47. Kutlák (Rohlík, Josefus), 49. Malý (Josefus, Saňa), 57. Rohlík (Josefus, Malý) - 28. Hasman (Hajič, Endál), 44. Zayml (Seidl, Endál), 60. Endál (Hasman, Dančišin).

Rozhodčí: Glanc - Gregar, Hlinka.   Vyloučení: 7:4   Využití: 3:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 3:0, 3:2, 8:2, 8:3   Střely: 34:48   Diváci: 279

HC BANÍK PŘÍBRAM: Šorf (Jiroušek) - Kutlák, Vinš, Hlaváček, Havlín, Malý, Jelínek, Zdeněk, Saňa - Gengel, Tlačil, Panna, Bečvář, Josefus, Rohlík, Pinkas, Chlouba, Furch, Seniov, Kraus, Svoboda.

HC TÁBOR: Kolář (49. Dvořák) - Kříž, Hajič, Černý, Havelka, Pařízek, Radoš, Hubata - Hasman, Dančišin, Endál - Seidl, Zayml, Prášek - Chocholoušek, Zíb, Matiášek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality