Mostečtí Lvi - HC Tábor

7:4 (1:1, 3:3, 3:0)

Středa, 7.12.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 10. Řehoř (Böhm), 21. Písařík (Steinocher), 23. Nedrda (Böhm, Řehoř), 31. Písařík (Procházka, Havlůj), 49. Böhm, 58. Nedrda, 59. Böhm (Řehoř, Nedrda) - 2. Dančišin (Vlček, Endál), 34. Endál (Dančišin, Hubata), 38. Vlček (Milfait, Suchánek), 40. Hajič (Zíb)

Rozhodčí: Battěk - Hradil, Sýkora   Vyloučení: 1:2   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:1   Průběžné skóre: 0:1, 4:1, 4:4, 7:4   Diváci: 169

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) - Kroupa, Hoffmann, Šoustek, Havlůj, Fučík, Charousek, Steinocher - Kysela, Procházka, Böhm, Nedrda, Mical, Šimeček, Písařík, Stříbrný, Řehoř, Zdeněk

HC TÁBOR: Gába (23. Dvořák) - Černý, Suchánek, Kříž, Hubata, Krejčí, Kohout - Seidl, Matušík, Šulek, Endál, Vlček, Dančišin, Bárta, Milfait, Severa, Duda, Zíb, Hajič, Chocholoušek

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality