HC Kobra Praha - HC Tábor

1:10 (1:3, 0:4, 0:3)

Středa, 16.11.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 11. Šťastný (Novák, Jedlička) - 9. Matušík (Seidl, Šulek), 15. Dančišin (Plášil, Endál), 17. Endál (Vlček), 22. Endál (Vala, Dančišin), 31. Plášil (Suchánek, Zayml), 37. Endál (Matušík, Zayml), 39. Seidl (Vala, Matušík), 44. Severa (Kříž, Vlček), 47. Šulek (Hubata, Endál), 59. Vlček (Bárta, Kříž).

Rozhodčí: Kosnar - Hradil, Jurak.   Vyloučení: 4:5   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:2   Průběžné skóre: 0:1, 1:1, 1:10   Střely: 23:42   Diváci: 111

HC KOBRA PRAHA: Kmec (21. - 40. Sochůrek) – Ženíšek, Knesl, Duda, Holý, Straka, Svach – Janča, Míšek, Zídek, Šťastný, Petrov, Martínek, Jedlička, Novák, Kolda, Petrák, Daniel.

HC TÁBOR: Gába (Dvořák) - Plášil, Suchánek (41. Kohout), Vala, Kříž, Černý, Hubata - Seidl, Matušík, Šulek - Endál, Dančišin, Vlček - Bárta, Zíb, Severa - Zayml, Chocholoušek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality