HC Tábor - HC Stadion Vrchlabí

0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Sobota, 22.10.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: - 10. Jirků (Chrtek, Chalupa), 16. Cerman (Šedivý), 28. Jirků (Duchan), 51. Chalupa (Jirků, Chrtek), 57. Moník (Bláha, Duran).

Rozhodčí: Šperl - Jurak, Hlinka.   Vyloučení: 6:5   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 56:32   Diváci: 1631

HC TÁBOR: Gába (T. Dvořák) - Vala, Suchánek, Kříž, Hajič, Černý, Hubata, A. Dvořák - Vlček, Matušík, Dančišin - Seidl, Milfait, Severa - Bárta, Zíb, Šulek - Chocholoušek, Zayml, Duda.

HC STADION VRCHLABÍ: Vacek (Krinwald) - Fiala, Horáček, Kozák, Kynčl, Kerekanič, Duran, Perička - Moník, Poppel, Chrtek, Duchan, Chalupa, Krsek, Jirků, Cerman, Šedivý, Bláha, Tatar, Šlaicher.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality