IHC Králové Písek - HC Tábor

2:5 (0:1, 1:3, 1:1)

Středa, 12.10.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 33. Bednařík (Brož, Hanus), 52. Hanus (Bednařík, Brož) - 7. Bárta (Matušík, Šulek), 21. Plášil (Severa, Matušík), 34. Plášil (Bárta, Milfait), 36. Hajič (Matušík, Severa), 44. Vlček (Matušík, Severa).

Rozhodčí: Zeliska - Gregar, Pěkný.   Vyloučení: 3:5   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5   Střely: 27:36   Diváci: 350

IHC KRÁLOVÉ PÍSEK: D. Novák (Kříž) - Dudáček, F. Novák, Hanus, Kurfürst, Radoš, Turek - Prášek, Volf, Matiášek, Macháček, Koupal, Bednařík, Pouzar, Hrakholski, Andrle, Brož, Novotný, Cháb.

HC TÁBOR: Gába (T. Dvořák) - Plášil, Černý, Vala, Kříž, A. Dvořák, Hubata - Vlček, Matušík, Severa - Bárta, Milfait, Šulek - Dančišin, Zíb, Hajič - Chocholoušek, Zíb, Duda.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality