HC Tábor - Ústecký Slovan

4:3p (2:1, 0:2, 1:0 - 1:0)

Sobota, 8.10.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 10. Severa (Milfait, Plášil), 11. A. Dvořák (Hajič), 55. Vlček (Matušík, Severa), 62. Vlček (Milfait, Kříž) - 18. Prošek (Šefl), 24. Kordule (Trefný, Prošek), 30. Smola (Tůma, Trefný).

Rozhodčí: Jílek - Augusta, Tuháček.   Vyloučení: 7:5   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:3, 3:3 - 4:3   Střely: 43:33   Diváci: 1543

HC TÁBOR: Gába (T. Dvořák) - Plášil, Suchánek, Vala, Kříž, A. Dvořák, Hubata, Černý - Vlček, Matušík, Šulek - Dančišin, Milfait, Severa - Bárta, Zíb, Hajič - Duda, Zayml, Chocholoušek.

ÚSTECKÝ SLOVAN: Stahl (Cikánek) - Drtina, Funk, Trefný, Vodička, Záruba, Šefl - Kučera, Rudovský, Kordule, Bartoš, Prošek, Tůma, Roubík, Berčík, Daniel, Smola.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality